shkola222
Субота, 19.09.2020, 22:46
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Предметні тижні

Тиждень англійської мови

        Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Але варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу. Під час вивчення англійської мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури. 


        Метою пpoведення тижня aнглійськoї мoви є удocконалeння знaнь, вмiнь та навичок oтриманих на уpoках aнглійської мoви, poзширення cвітогляду тa epудиції учнiв; poзвиток їх твopчих здiбноcтей, caмостійнocті, ecтетичних cмаків; вихoвання любовi й шaнувaння людeй свогo piдного кpaю i кpaїни, мoва якої вивчаєтьcя, a такoж формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до poботи над coбою; виховувати iнтеpec до вивчення англійської мoви. 
        У понеділок учні 5-11 класів взяли участь у конкурсі проектів «What we know about English-speaking countries». Учням була надана можливість за допомогою інформаційних технологій представити проекти на задану тему. Метою заходу було навчити учнів створювати презентації та вміння захищати свої роботи, використовуючи вивчений лексичний матеріал в усному мовленні. 
        У вівторок було проведено інтелектуально-пошукову гру «Quest» для учнів 5 та 6 класів. Учні були поділені на команди. Завдання охоплювали увесь вивчений матеріал і діти з цікавістю виконували усі поставлені перед ними завдання. Метою цього заходу було формування в учнів позитивного ставлення до англійської мови та виховання в учнів почуття відповідальності. Перемогу отримали учні 6 класу. 

       У середу на честь Дня англійської мови відбувся конкурс читців віршів англійською мовою «The best reader» серед учнів 4 класу. Головною метою проведення такого позакласного заходу було підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови в молодшій школі, розвиток в учнів навичок слухання та говоріння, зокрема декламування віршів іноземною мовою, розвиток в учнів інтересу до творчості, логічного мислення та пам’яті.

        Для учнів 1 та 2 класів був проведений конкурс малюнка «Моя улюблена англійська літера». Мета даного конкурсу – зацікавити молодших школярів у вивченні англійської мови, залучити їх до виконання творчих завдань.

        У четвер була проведена вікторина «The battle of wits» серед учнів 7, 9, 10, 11 класів. Метою даного заходу було узагальнити уміння та навички учнів з вивченого матеріалу, розширити лінгвістичний кругозір учнів, розвивати інтелектуальні здібності учнів за допомогою гри. Учні із задоволенням виконували цікаві завдання та намагалися бути кращими. За допомогою ігор учні вдосконалювали навички читання, аудіювання та говоріння, розвивали логічне мислення, пам’ять та увагу. 

Учні 3 класу приймали участь у конкурсі «Animal party». Діти з цікавістю увійшли в роль тваринок та активно розповідали про свої вміння та вподобання.

Категорія: Предметні тижні | Додав: novopilipzh (19.12.2016)
Переглядів: 155 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук
Друзі сайту


Відділ освіти, молоді та спорту Мелітопольської районної державної адміністрації

Запорізька область. ІСУО

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ЗапоВики

Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Мої Знання